?

Log in

No account? Create an account
Сіанкам, Сіанкам - жемчужина у моря - sam_ta_claus [entries|archive|friends|userinfo]
Сем

[ інфо | особова справа ]
[ записи | календар ]

Сіанкам, Сіанкам - жемчужина у моря [Oct. 12th, 2009|06:33 pm]
sam_ta_claus
[Tags|, , , ]

У моєму рідному Червонограді є футбольний клуб. Має дуже прогнозовану для вугільного краю назву - «Шахтар».

У нас є непоганий як для міста стадіон. Років десять тому арену реконструювали перед приїздом Леоніда Кучми. Команда могла похвастатися пластиковими трибунами, хоча такої розкоші не мали навіть деякі клуби вищої ліги:)) Якось цей стадіон навіть приймав гру молодіжних збірних України та Вірменії.

Іде час – а наш аматорський клуб здобуває дедалі більше атрибутів професійних команд. Тепер у нас грає легіонер, і не просто легіонер, а – як би то сказати політкоректно – темношкірий камерунець. «Чорна перлина Шахтаря», яку звати Сіанкам Ернест Емако.

Photobucket

Для 70-тисячного міста це, звичайно, екзотика. Колись у Червонограді жив темношкірий чоловік із Ямайки. Пам’ятаю, ціле місто дивилося на нього, як на ожилого Леніна. Про нього жартували: «О, шахтар після зміни не помився»;))

Але повернемось до футболу. Під катом -

Емако вже «набігав» нормальну спортивну біографію. Він грав у кількох чемпіонатах світу, в тому числі в українській «вишці». За луцьку «Волинь» Емако забив чимало голів, але найбільше йому запам"яталась гра проти «Дніпра». «Перехопивши м’яч біля своїх воріт, я один обіграв півкоманди із Дніпропетровська і забив гол», - згадує Ерні в інтерв’ю червоноградській газеті. До речі, тоді Ерні ще заробив пенальті, і взагалі рвав дніпрян, як тільки хтів – «Волинь» перемогла 4:1. Але буду чесним: така гра в двометрового камерунця буває нечасто.

У ролику, що буде нижче, - чимало уривків із гри проти "Дніпра", і не тільки.


З відео видно, що Емако – «важкий» і неповороткий гравець, але любить помотатися (найчастіше використовує прийом із розворотом). Іноді це вдається, а іноді Сіанкам просто відпасовує назад.

Тут - багато шматків за участю Сіанкама із іноземних чемпіонатів.


Зверніть увагу, що на додачу до відео додаються два номери телефону самого ж Сіанкама, який - о свята простота! - через ю-тюб намагався знайти собі нову команду;)))

А тутечки – скан із інтерв’ю Сіанкама. Це для тих, хто встиг стати фанатом;))

ПС. Вніс собі до ЖЖ-зацікавлень.

Photobucket
linkReply

Comments:
[User Picture]From: polar_bird
2009-10-12 03:49 pm (UTC)
прикольний мен :)
(Reply) (Thread)
[User Picture]From: sam_ta_claus
2009-10-13 09:02 am (UTC)
еге))
(Reply) (Parent) (Thread)